Gezocht: Vrijwilligers

OPROEP:
Vrijwilligers gezocht voor de organisatie van de Acht van Langezwaag.
Waar hebben we jullie voor nodig:

  • Actief meehelpen met de organisatie, zoals vrijwilligers bellen,
    uitzetten parcours, aanvraag vergunning e.d.
  • Vrijwilliger zijn op dag zelf: bijv. als verkeersregelaar of verzorging

Er zijn 3 personen actief bezig met het organiseren van de Acht van Langezwaag en dat is te weinig.

Voor info kun je bellen met Geertje van der Bij, tel: 0513 689053 of
06 82071209.

30e Acht van Langezwaag groot succes met 360 deelnemers aan de start

In een zonovergoten Langezwaag ging afgelopen zaterdag de 30e Acht van Langezwaag van start.
De deelnemers konden kiezen uit diverse afstanden, namelijk de 5, 10, 16 en 21 km. Tevens was er een kidsrun van 2 km. Het parcours van de 16 en 21 km ging gedeeltelijk door de bossen van Oranjewoud. De Acht van Langezwaag wordt georganiseerd door SV Langezwaag en SV Friesland.
De routes waren uitgezet met duidelijk leesbare borden. De vele vrijwilligers zorgden ervoor, dat deze Acht van Langezwaag ook weer een succes werd.
Om 11.00 uur gaf Catrinus Merkuur uit Langezwaag het startschot voor de 16 en 21 km. Daarna volgden de andere afstanden.
Riekele Kobes won de halve marathon. Deze SV Frieslandtopper woont sinds kort in Heerenveen en wint de laatste tijd heel veel eerste prijzen. Die waren er nu niet te winnen, want men loopt in Langezwaag voor de eer. Daarom is het fijn dat de Friese toplopers hier ook aan de start staan. De organisatie kan terug zien op een geslaagde 30e editie van de Acht van langezwaag.
We willen onze sponsoren bedanken voor het beschikbaar stellen van hun materialen, het maken van spandoeken, het drukken van affiches en een bijdrage in de kosten. Dit zijn Krekt en Dijksma, bouwbedrijf H. de Jong, Van der Werff logitics, Graphic Minds, Lammert Postma en de Rabobank Zuidoost Friesland. Alle vrijwilligers:tige tank. Zonder jullie geen Acht van langezwaag.

UITSLAGEN

21.1 KM: 1e Riekele Kobes Heerenveen 1.12.21 2e Rob Vijver Hichtum 1.15.49  3e Jan Albert Veenema Sneek 1.21.19 4e René Bruinsma  Tynje 1.24.06 5e Andreas Wierda Sint Johannesga 1.25.23 Vrouwen: 1e Erika Broekema Hoogkerk 1.41.58 2e Marieke Zandvliet Langezwaag 1.41.58 3e Marijke Westra Leeuwarden 1.42.34 4e Inge v.Schaick Leeuwarden 1.48.31 5e Els ter Schure Beetstrerzwaag 1.56.19

16.1 KM: 1e Jan Sytze Jonker Hemrik 55.44  2e Folkert Visser Burgum 1.01.24 3e Marco Leeverink Bolsward 1.02.29  4e Roelof de Roos Leeuwarden 1.03.39  5e Dorus Wolthekker Nietap 1.04.16 Vrouwen: 1e Marjan Andringa Marrum 1.05.03  2e Sandra Sikkema Drachten 1.07.21  3e Ilse Jepkema Gorredijk 1.12.46 4e Wilma v.Galen Wolvega 1.16.53 5e Brenda de Jong Drachten 1.17.36

10 KM: 1e Ynte Lemstra Lemmer 35.09  2e Geale Simon Postma Kollum 36.26  3e Gerrit Pijpker Bakkeveen 36.46 4e Johan Hoogeveen Boornbergum 37.41 5e Marco Massink Haren 37.58 Vrouwen: 1e Nienke Wolda Wolvega 42.11 2e Jikke v.d.Berg Nijbeets 44.05  3e Simone Binnema Eenrum 45.32  4e Lisa Glazema Langezwaag 46.44 5e Diana v.Schijndel Steenwijk 48.13

5 KM:  1e Martijn Toering Tjalleberd 19.24 2e Cornelis Zijlstra Franeker 19.42  3e Henk Veenstra Gorredijk 19.48 4e Timo Schraa St.-Anne 19.57  5e Marthijs Pultrum Luxwoude 20.02 Vrouwen: 1e Renske de Vries  Sneek 21.27  2e Jolien Bandstra St.-Anna 21.56  3e Dora Mohr Essen(D) 24.54 4e Jolanda Smedinga De Knipe 26.53 5e Geeske Hibma Jonkerslân 27.10

2 KM: 1e Maxwell Bayer Huizen 7.39  2e Mats Eekhof Langezwaag 10.06 3e Jelte Eppinga Langezwaag 10.26 4e Tieme Huisman Langezwaag 10.43 5e Hylke Tassebajof Jonkerslân 11.05 Vrouwen: 1e Amara Tiggelman Langezwaag 11.17

2018 Langezwaag

21.1 km.
33 Marieke Zandvliet Langezwaag 1.41.58
16.1 km.
15 Carlos Fidalgo Langezwaag 1.08.12
20 Eddie v.d.Tuin Langezwaag 1.11.53
43 Karim Pastoor Langezwaag 1.20.39
66 Coby de Jong Langezwaag 1.28.14
10 km.
32 Klaas Oeds Huisman Langezwaag 46.39
33 Lisa Glazema Langezwaag 46.44
34 Abe Glazema Langezwaag 46.50
38 Wietse v.d.Ende Langezwaag 47.54
45 Niels de Vries Langezwaag 49.40
49 Robin Pryke Langezwaag 51.13
65 Aize Dijksma Langezwaag 54.26
104 Alida Haaijer Langezwaag 1.03.31
115 Louise Calis Langezwaag 1.09.32
5 KM.
12 Jan Oord Langezwaag 24.19
21 Rienk v.d.Meer Langezwaag 28.19
27 Jelco v.d.Tuin Langezwaag 29.04
28 Thomas Kloosterman Langezwaag 29.05
35 Bareld v.d.Meer Langezwaag 30.25
42 Jetty Haaijer Langezwaag 31.48
43 Sonja Groen Langezwaag 31.49
46 Jantine Rozenberg Langezwaag 33.51
52 Pietsje v.d.Spoel Langezwaag 36.17
53 Dinie Bronkhorst Langezwaag 36.17
55 Wendy Bos Langezwaag 37.12
2 km.
2 Mats eekhof Langezwaag 10.06
3 Jelte Eppinga Langezwaag 10.26
4 Tieme Huisman Langezwaag 10.43
6 Amara Tiggelman Langezwaag 11.17
7 Jarno v.d.Meer Langezwaag 11.19

2018 Totaal

21.1 km.
1 Riekele Kobes Heerenveen 1.12.21
2 Rob Vijver Hichtum 1.15.49
3 Jan Albert Veenema Sneek 1.21.19
4 Rene Bruinsma Tynje 1.24.06
5 Andreas Wierda St.-Johannesga 1.25.23
6 Sieds Wiersma Drachten 1.26.52
7 Pieter Jan Kooi Loppersum 1.27.13
8 Johannes v.Raalte Dearsum 1.28.00
9 Vincent Radewalt Zwolle 1.28.27
10 Harry Dommerholt Nijverdal 1.28.53
11 Rick v.Gerwen De Knipe 1.29.12
12 Richard v.d.Wal Leeuwarden 1.29.57
13 Wouter den Dekker Heerenveen 1.29.59
14 Albert v.d.Ziel Berltsum 1.29.59
15 Ytsen de Boer Steenwijk 1.32.19
16 Daan v.d.Geest Stiens 1.33.00
17 Jasper Keizer St.-Annaparochie 1.33.27
18 Hayov.d.Velde Heerenveen 1.34.32
19 Wouter v.d.Meer Leeuwarden 1.35.12
20 Hans Versteeg Wolvega 1.35.15
21 Henk Ruiter Sneek 1.35.17
22 Tom Best Wolvega 1.35.34
23 Simon Speelman Sneek 1.36.58
24 Arjan Kreuze Assen 1.37.35
25 Lammert Wolters Drachten 1.40.06
26 Mark Jansen Heerenveen 1.40.31
27 Rink de Vries Burgum 1.40.48
28 Tonnie Schokker De Blesse 1.40.54
29 Bart v.d.Veen Zwagerbosch 1.40.59
30 Luuk Kruizinga Aduard 1.41.45
31 Willem Biemolt Utrecht 1.41.47
32 Erika Broekema Hoogkerk 1.41.58
33 Marieke Zandvliet Langezwaag 1.41.58
34 Marijke Westra Leeuwarden 1.42.34
35 Paul Pultrum Luxwoude 1.43.19
36 Murk Postma Oudehaske 1.43.37
37 Frans Haitsma Leeuwarden 1.44.25
38 Lieuwe v.d.Berg Roden 1.45.01
39 Andries Tolman Oldeholtpade 1.45.26
40 Rudy Miedema Heerenveen 1.45.52
41 Menno Bakker Franeker 1.46.06
42 Aise Bouma Kimswert 1.46.28
43 Niels Blaauw Leeuwarden 1.48.31
44 Inge v.Schaick Leeuwarden 1.48.31
45 Marcel Kuin Olterterp 1.48.54
46 Gert Teunissen Rijssen 1.49.19
47 Jappie Walstra Tynje 1.49.31
48 Bernard Wilkens Ureterp 1.49.43
49 Johan Beintema Leeuwarden 1.50.58
50 Peter Faber Leeuwarden 1.51.02
51 Remco Puister Oranjewoud 1.51.15
52 Martijn Otten Heerenveen 1.51.15
53 Johan v.Noordenburg Jubbega 1.51.19
54 Jackny v.Dieren Meppel 1.51.19
55 Siem Venema De Knipe 1.52.51
56 Dirk Hoekstra Frieschepalen 1.53.54
57 Yde Haarsma Snits 1.54.07
58 Eelco de Groot Assen 1.56.18
59 Els ter Schure Beetsterzwaag 1.56.19
60 Berber de Roos Groningen 1.56.24
61 Alinda Kiel Wolvega 1.58.21
62 Ina v.d.weide Burgwerd 1.58.27
63 Herman v.d.Donk Grootegast 1.58.47
64 Leo v.d.Meer Harkema 1.58.56
65 Karst Anema Stiens 2.01.15
66 Reinder Tel Surhuizum 2.06.22
67 Durk v.Tuinen Workum 2.10.01
68 Pieter Cremer Gorredijk 2.10.44
69 Anke Peterson Leeuwarden 2.12.55
70 Bonne de Haan Twijzelerheide 2.12.55
71 Ienskje v.d.Weg Ouwsterhaule 2.16.53
72 Meine Hoitsma Kollum vrijwillig
73 Marcel Bomas Leeuwarden vrijwillig
74 Rink Post Appelscha vrijwillig
16.1 km.
1 Jan Sytze Jonker Hemrik 55.44
2 Folkert Visser Burgum 1.01.24
3 Marco Leeverink Bolsward 1.02.29
4 Roelof de Roos Leeuwarden 1.03.39
5 Dorus Wolthekker Nietap 1.04.16
6 Marjan Andringa Marrum 1.05.03
7 Willem de Haan Garyp 1.05.46
8 Klaas Kroese Scharnegoutum 1.05.48
9 Ate Bijlsma Garyp 1.06.13
10 Harmen Jorritsma Jore 1.07.14
11 Sandra Sikkema Drachten 1.07.21
12 Stefan v.d.Wal Drachten 1.07.47
13 Teade Rispens Heerenveen 1.07.53
14 Theo Groenendijk Ravenswoud 1.08.00
15 Carlos Fidalgo Langezwaag 1.08.12
16 Siem Hiemstra Appelscha 1.08.22
17 Rik de Groot Lemmer 1.08.51
18 Willem Koet Heerenveen 1.10.52
19 Harold Brouwer Heerenveen 1.11.34
20 Eddie v.d.Tuin Langezwaag 1.11.53
21 Jaap Vink Bitgum 1.12.01
22 Ilse Jepkema Gorredijk 1.12.46
23 Ilya Groot Roden 1.13.35
24 Joop v.Ginkel Broeksterwoude 1.14.16
25 Melchior Ram Harlingen 1.14.49
26 Lammert v.d.Veen Hemrik 1.14.52
27 Marcel Pruijt Zuidlaren 1.15.03
28 Jan v.d.werf Oentsjerk 1.15.25
29 Klaas Willem Zwaagstra Sneek 1.15.25
30 Klaas Hoekstra Heerenveen 1.15.37
31 Piet Steefkerk Boelenslaan 1.15.48
32 Johannes Meijer De Knipe 1.16.04
33 Wim Ammeraal Leens 1.16.08
34 Dick Metselaar Meppel 1.16.27
35 Wilma van Galen Wolvega 1.16.53
36 Henk Sijbranda Ureterp 1.17.31
37 Brenda de Jong Drachten 1.17.36
38 Eddy Grootemaat Gorredijk 1.18.20
39 Sjouke Otten Gorredijk 1.18.44
40 Edwin Boevé Mildam 1.19.06
41 Jos Bruin St.-Nicolaasga 1.20.25
42 Klaas Jan Huizing Leeuwarden 1.20.25
43 Karim Pastoor Langezwaag 1.20.39
44 Henk Popken Appelscha 1.20.56
45 Martin Noppert St.-Johannesga 1.21.27
46 Wolter Jan Fonk Bontebok 1.21.49
47 Jan Dijkstra Stiens 1.22.12
48 Eddie Schippper Drachten 1.22.23
49 Erik v.d.Pol Opeinde 1.22.43
50 Tjeerd Visser Franeker 1.22.45
51 Hans de Weerd Drachten 1.22.49
52 Jaap Dijkstra Franeker 1.23.28
53 Nanne Heida Mildam 1.23.33
54 Pieter v.Dijk Oudeschoot 1.23.43
55 Wieger v.Keulen Leeuwarden 1.24.06
56 Sint Smeding Leeuwarden 1.24.27
57 Harm de Boer Heerenveen 1.25.30
58 Louis Bakker Leeuwarden 1.26.05
59 Sjirry Beyaard St.-Nicolaasga 1.26.12
60 Wiebe de Vries Appelscha 1.26.29
61 Adrie Hartholt Appelscha 1.26.29
62 Robert Zijlstra Boelenslaan 1.26.54
63 Johan Feenstra Sneek 1.27.18
64 Sjoerd Holtrop Leeuwarden 1.27.58
65 Mink v.d.Weg St.-Nicolaasga 1.28.02
66 Coby de Jong Langezwaag 1.28.14
67 Jeen Bruinsma Katlijk 1.28.28
68 Willeke Stel Heerenveen 1.28.44
69 Bea Dijkstra Stiens 1.28.55
70 Klaas Halma Gaast 1.29.28
71 Lieuwe Dijkstra Appelscha 1.30.17
72 Duco Zijlstra Lekkum 1.30.17
73 Winanda Dijkstra Drachten 1.30.17
74 Frank Derkstal Heerenveen 1.30.23
75 Marja v.d.Werf-Zoer Joure 1.31.09
76 Roelof Dijkstra Stiens 1.31.14
77 Betty v.d.Laan Joure 1.31.47
78 Bouke Fennema Britsum 1.34.32
79 Marleen Tromp Drachten 1.35.19
80 Inge Helder De Knipe 1.35.20
81 Linda Peereboom Amsterdam 1.35.49
82 Klaas Peereboom Heerenveen 1.35.49
83 Tjitske Kooistra Lelystad 1.36.58
84 Henk Kooistra Lelystad 1.37.09
85 Derrien Gerbens Heerenveen 1.37.14
86 Wiebren Couperus Rottum 1.37.48
87 Willy de Jong Leeuwarden 1.38.24
88 Leo Versteeg Franeker 1.41.55
89 Ina Veenstra St.-Nicolaasga 1.45.57
90 Gerard Houbein Franeker 1.47.50
91 Teun v.d.Meij Tzum 1.53.52
92 Jeffrey Poort Gorredijk 1.55.02
93 Hans Helder De Knipe 2.00.05
10 km.
1 Ynte Lemstra Lemmer 35.09
2 Geale Simon Postma Kollum 36.26
3 Gerrit Pijpker Bakkeveen 36.46
4 Johan Hoogeveen Boornburgum 37.41
5 Marco Massink Haren 37.58
6 Jetze Reijenga Gorredijk 38.19
7 Sytse Bosma Lippenhuizen 38.44
8 Michiel Hornstra Luxwoude 38.46
9 Mark Landman Willemsoord 40.53
10 Sid Overdijk Buitenpost 40.55
11 Anne Oenema De Blesse 41.01
12 Rik Russchen Heerenveen 41.03
13 Onno Hiemstra Appelscha 42.01
14 Jan Anne Postma Zwagerbosch 42.07
15 Nienke Wolda Wolvega 42.11
16 Richard Touber Stiens 42.15
17 Roelof v.Marrum Drachten 42.25
18 Wilco Berga Terwispel 42.38
19 Kevin de Kroon Gorredijk 43.13
20 Jan Douwe Zuidema Damwâld 43.20
21 Tieme Jogsma Heerenveen 43.42
22 Jikke v.d.Berg Nijbeets 44.05
23 Jan Uiterwijk Mildam 44.36
24 Wilgert Kamp Nijverdal 44.53
25 Hendrie v.d.Werf Bolsward 45.08
26 Chris Draijer Oudega 45.08
27 Bert bij de Leij Gorredijk 45.13
28 Simone Binnema Eenrum 45.32
29 Wijtse Beetstra Drachten 45.33
30 Harm Veenstra Gorredijk 45.53
31 Sijtse Jansma Harlingen 46.16
32 Klaas Oeds Huisman Langezwaag 46.39
33 Lisa Glazema Langezwaag 46.44
34 Abe Glazema Langezwaag 46.50
35 Ferdinand Sterkenburgh Oldeholtpade 47.07
36 Cor v.Sluis Franeker 47.29
37 Jildert Visser Assen 47.49
38 Wietse v.d.Ende Langezwaag 47.54
39 Diana v.Schijndel Steenwijk 48.13
40 Evert Duipmans Gorredijk 48.15
41 Jan Rinzema Heerenveen 48.19
42 Hendrik Oosterhoff Heerenveen 48.29
43 Miriam Brandsma Sneek 48.53
44 Pieter de Jong Jubbega 49.05
45 Niels de Vries Langezwaag 49.40
46 RiaLeeverink Bolsward 49.47
47 Domien Mulder Joure 49.52
48 Ludo Rinzema Heerenveen 50.26
49 Robin Pryke Langezwaag 51.13
50 Freddy Venema Wergea 51.27
51 otto de Boer Leeuwarden 51.39
52 Sjouke Touber Stiens 51.39
53 Keimpe Jager Dronrijp 51.39
54 Sicco Ringia Gorredijk 51.39
55 Henk de Vries Terwispel 51.57
56 Hans Nagtegaal Grou 52.07
57 Wytske Valkema Joure 52.23
58 Sonja v.d.Berg Noordwijk 52.24
59 Grietus Veenstra Steenwijkerwold 52.39
60 Henk Berends Assen 52.54
61 Saakje Regnerus Broeksterwoude 53.08
62 Kerst jonkman Oudehorne 53.11
63 Sippie Roukema Rotstergaast 53.15
64 Piet Kerstholt Groningen 54.14
65 Aize Dijksma Langezwaag 54.26
66 Jacob Dijkstra Bitgummole 54.25
67 Wiebren Spieker De Knipe 54.30
68 Bertus Jaarsma Heerenveen 54.57
69 Jan Miedema Joure 55.09
70 Robert Prins De Westereen 55.25
71 Fedde Beijert Ureterp 55.26
72 Bram Molenaar De Knipe 56.10
73 Gerben Brouwer Snits 56.26
74 Jaap Sikkema Jubbega 56.29
75 Johan Zwerver Goutum 56.31
76 Sietse Sietsma Heerenveen 56.39
77 Jitske Oenema Oudeschoot 56.42
78 Joan Hiddenga Wolvega 57.10
79 Wim Haarsma Heerenveen 57.15
80 Wolter zuid Heerenveen 57.15
81 Kees Kootstra Lippenhuizen 57.45
82 Gerard Donker Tjalleberd 57.49
83 Evelien Mandemaker Nieuweherne 58.21
84 Boukje Efdé Jirnsum 58.23
85 Bert Haarsma Heerenveen 58.59
86 Arnold de Wolff Heerenveen 58.59
87 Sarina Jannes Leeuwarden 59.41
88 Anneke Regnerus Marrum 59.41
89 Edsel Sambro Heerenveen 1.00.03
90 Aad v.d.Burg Easterlittens 1.00.03
91 Marieke de Vries Woudsend 1.00.14
92 Wietske Korenstra Koudum 1.00.14
93 Minke Oord Joure 1.00.27
94 Jan Panhuis Leeuwarden 1.01.12
95 Henny Hoekstra Rottevalle 1.01.16
96 Johan Zijlstra Leeuwarden 1.01.25
97 Rinze Kootstra Harlingen 1.01.49
98 Inge Kools Leeuwarden 1.01.53
99 Karin de Vries Heerenveen 1.02.16
100 Aafke Keizer-Zijlstra St.-Annaparochie 1.02.32
101 Wybrand de Groot Veenwouden 1.02.44
102 Jolanda Nijenhuis St.-Annaparochie 1.02.44
103 Thijs de Jong Lippenhuizen 1.02.47
104 Alid Haaijer Langezwaag 1.03.31
105 Helena terpstra Gorredijk 1.03.46
106 Tessa Smeding Leeuwarden 1.04.45
107 Foeke Idzinga De Wilgen 1.04.52
108 Fred v.elteren Leeuwarden 1.05.00
109 Edith Slager Wolvega 1.05.32
110 Anneke Sijtsma Goutum 1.05.45
111 Tineke Klei De Knipe 1.06.04
112 Willem de Vries Rinsumageest 1.06.58
113 Gerke Veenstra Damwâld 1.06.58
114 Patricia Vos Gorredijk 1.09.32
115 Louise Calis Langezwaag 1.09.32
116 Masja de Boer Oudeschoot 1.09.41
117 Piety Bleeker Gorredijk 1.09.41
118 Hilda Meijerhof Appingedam 1.09.50
119 Patrick Dijkhuizen Sneek 1.11.33
120 Sietske v.d.Bij Jirnsum 1.11.33
121 Cora v.d.Donk Grootegast 1.14.26
122 Marrit de Vries Drachten 1.16.44
123 Lies de Vries-Groen Broeksterwoude 1.17.23
124 Mattie de Boer Appelscha 1.17.23
125 Reinder Sinnema Leeuwarden 1.17.23
126 Jippe Bokma Leeuwarden 1.17.23
127 Herman Hoekstra Goutum-Sud 1.17.23
128 Thijs Hofstra Wijtgaard vrijwillig
129 Martine Sijtsma Mantgum vrijwillig
130 Theo Runia Leeuwarden vrijwillig
5 KM.
1 Martijn Toering Tjalleberd 19.24
1 Cornelis Zijlstra Franeker 19.42
2 Henk Veenstra Gorredijk 19.48
3 Timo Schraa St.-Anna 19.57
4 Marthijs Pultrum Luxwoude 20.02
5 Tom Bodde Slochteren 20.52
6 Renske de Vries Sneek 21.27
7 Jolien Bandstra St.-Anna 21.56
8 André Kerbof Gorredijk 22.05
9 Louwrens Tolman Lippenhuizen 22.17
10 Martin Talstra Beetgum 23.46
11 Rinze v.d.Brug Gorredijk 24.16
12 Jan Oord Langezwaag 24.19
13 Adrie Hoks Joure 24.32
14 Evert Rodenhuis Leeuwarden 24.37
15 Dora Mohr Essen (D) 24.54
16 Tjibbe Bosma Lippenhuizen 26.07
17 Jaap Brandenburg Tjalleberd 26.51
18 Jolanda Smedinga De Knipe 26.53
19 Geeske Hibma Jonkerslân 27.10
20 Elizabeth Beukens Sneek 27.10
21 Rienk v.d.Meer Langezwaag 28.19
22 Karin Sijbranda Hommerts 28.56
23 Auke jongsma Heerenveen 28.57
24 Bjorne Jongsma Heerenveen 28.59
25 Monique Tjeerdema Heerenveen 29.00
26 Folkert v.d.Veen Burgum 29.02
27 Jelco v.d.Tuin Langezwaag 29.04
28 Thomas Kloosterman Langezwaag 29.05
29 Dirkje Bouma De Knipe 29.06
30 Klaas Sijbranda Hommerts 29.37
31 Adri Sluis Mildam 29.39
32 Feinette Brouwer Gorredijk 29.43
33 Kasper Lubbers Leeuwarden 29.50
34 Anneke v.d.Zwaag Leeuwarden 29.50
35 Bareld v.d.Meer Langezwaag 30.25
36 Lianca Dijkstra Sneek 30.45
37 Sanne Knol Hemrik 30.48
38 Henk Boorsma Gorredijk 30.48
39 Fenke Rond Jubbega 30.48
40 Gerard Bos Bontebok 31.08
41 Nanda Knipping Gorredijk 31.30
42 Jetty Haaijer Langezwaag 31.48
43 Sonja Groen Langezwaag 31.49
44 Judy Bakker Gorredijk 32.56
45 Karlijn Kerbof Gorredijk 33.21
46 Jantine Rozenberg Langezwaag 33.51
47 Niela v.d.Bij Noordwolde 34.30
48 Wia Siebenga Bontebok 35.08
49 Anneloes Rotteveel Bontebok 35.08
50 Anja Jongsma Oudehorne 35.16
51 Lisette Kooistra 3 honden Harlingen 35.31
52 Pietsje v.d.Spoel Langezwaag 36.17
53 Dinie Bronkhorst Langezwaag 36.17
54 Meindert Roosjen Leeuwarden 37.00
55 Wendy Bos Langezwaag 37.12
56 Klaas Duits Sneek 37.24
57 Jan v.d.Hoek St.Anna 56.24
58 Theo Runia Leeuwarden vrijwillig
59 Pieter v.d.Bij Jirnsum vrijwillig
2 km.
1 Maxwell Bayer Huizen 7.39
2 Mats eekhof Langezwaag 10.06
3 Jelte Eppinga Langezwaag 10.26
4 Tieme Huisman Langezwaag 10.43
5 Hylke Tassehayof Jonkerslân 11.05
6 Amara Tiggelman Langezwaag 11.17
7 Jarno v.d.Meer Langezwaag 11.19
8 Luuk Jongsma Heerenveen 11.18
9 Ytsen Tassebayof Jonkerslân 12.05

30e editie Acht van Langezwaag op 17 februari 2018

In 2018 staat al weer de dertigste editie van de Acht van Langezwaag op het programma. Op zaterdag 17 februari kan er weer om 11 uur ‘s ochtends gestart worden op het Paradys in Langezwaag. Noteer de datum maar vast in de agenda!

Deze loop wordt mede mogelijk gemaakt door:

  • Rabobank Heerenveen Zuid oost Friesland
  • Krekt en Dijksma
  • Bouwbedrijf de Jong
  • Graphic Minds

2017 Langezwaag

Plek Naam Plaats Tijd
16.1 km
9 Carlos Fidalgo Langezwaag 1.09.48
14 Eddie v.d.Tuin Langezwaag 1.12.19
27 Abe Glazema Langezwaag 1.19.36
29 Auke hijlkema Langezwaag 1.20.17
50 Coby de Jong Langezwaag 1.28.50
57 Geertje Hijlkema Langezwaag 1.38.36
10 km
15 Richard v.Veenendaal Langezwaag 42.08
32 Niels de Vries Langezwaag 46.34
44 Klaas-Oeds Huisman Langezwaag 47.59
46 Wietze v.d.Ende Langezwaag 48.19
65 Johan de Boer Langezwaag 51.36
125 Alida Haaijer Langezwaag 1.06.26
127 Bodisco Woudstra Langezwaag 1.06.38
5 km
9 Jan Oord Langezwaag 23.25
12 Gerbrig Kramer Langezwaag 23.38
14 Thomas v.d.tuin Langezwaag 24.08
17 Aize Dijksma Langezwaag 24.57
33 Lidwina Hoekstra Langezwaag 27.35
39 Lisanne Siebenga Langezwaag 29.23
43 Rienk v.d.Meer Langezwaag 30.20
47 Krista Harmelink Langezwaag 30.42
48 Bareld v.d.Meer Langezwaag 30.54
50 Monique Jansma Langezwaag 31.04
51 Henriette Haanstra Langezwaag 32.03
66 Louise Calis Langezwaag 33.39
69 Gerda Idsinga Langezwaag 34.40
70 Hilda Haanstra Langezwaag 34.48
74 Dinie Lap Langezwaag 35.11
75 Annelies Siebenga Langezwaag 35.21
77 Pietsje v.d.Spoel Langezwaag 35.50
2 km
5 Thomas Kloosterman Langezwaag 9.19
6 Jelco v.d.Tuin Langezwaag 9.29
7 Mats eekhof Langezwaag 9.45
8 Ankie Sietzema Langezwaag 10.22
9 Jenna Sietzema Langezwaag 10.23
10 Jelke Huisman Langezwaag 10.38
11 Amara Tiggelman Langezwaag 11.07
12 Inge Talman Langezwaag 11.07
14 Jelte Eppinga Langezwaag 12.35
15 Jarno v.d.Meer Langezwaag 12.36
16 Hinke Boersma Langezwaag 12.56
17 Elina Voolstra Langezwaag 13.12
18 Harie Idzerda Langezwaag 13.57
19 Ytsen Tassenbajof Jonkerslân 14.12
20 Hylke Tassenbajof Jonkerslân 14.31

376 Deelnemers genieten van prestatieloop Acht van Langezwaag

LANGEZWAAG – In het winterzonnetje werd zaterdagochtend de 29e editie van de prestatieloop Acht van Langezwaag gelopen. 

Onder ideale weersomstandigheden gingen 356 hardlopers van start voor de 5, 10, 16 en 21 kilometer en nog eens twintig jeugdige lopers voor de 2 kilometer jeugdloop. Al vanaf 9.30 uur kon men zich melden om zich in te schrijven bij sportcompex ‘t Paradyske van Langezwaag.

De sneeuw die was gevallen bleef door de vorst liggen en zorgde in het al mooie landschap voor een schitterend gezicht. De vrijwilligers van SV Langezwaag zijn druk bezig geweest om de paden ijsvrij te krijgen.

Eerst werd er gestart voor de halve marathon en de 10 Engelse mijlenloop, een mooie route via Katlijk, het bos van Oranjewoud, en via De Knipe terug naar Langezwaag waar de 21 km lopers nogmaals de route van de 5 km liepen. Daarna startten de 5 en 10 km lopers en tot slot de jongste jeugd voor hun 2 km loop. Voor hen waren er prijzen in de vorm van standaards en ook nog een medaille om de nek, wat glunderende gezichten opleverde. Voor de anderen op de langere afstanden waren er geen prijzen, iedereen daarvan is zijn/haar eigen winnaar.

Speciaal willen wij bedanken: Robert Bervoets voor het drukken van de affiches, bouwedrijf Hans de Jong voor het gebruik van de hekken, Lammert Postma voor het gebruik van de verkeersborden, Krekt en Dijksma voor de belettering van de spandoeken, Rabobank Heerenveen voor de bijdrage, Hans Dekker voor het ontwerp van het affiche, Bareld van der Meer voor het bijhouden van de website en facebook, gemeente Heerenveen voor het strooien van gedeeltes van het parcours en gemeente Opsterland voor het split in de Bonteboksleane.

Ook grote dank aan alle verkeersregelaars, die ook deze keer weer eerst een cursus moesten volgen en de verzorgers. Zonder jullie is dit evenement niet mogelijk.

Ook een pluim voor de kantinedienst: het was heel erg goed geregeld.

 

De uitslagen:

21.1 km: 1e Jan Pullen Hardenberg 1.16.36 2e Henri Veldman Bontebok 1.19.59  3e Pieter-Jan Kooi Loppersum 1.23.37  4e Marco Leeverink Bolsward 1.27.05 5e René de Boer Utrecht 1.28.01

Vrouwen: 1e Marije v.d.Kooij Sibrandabuorren 1.35.37 2e Marinka Pultrum Luxwoude 1.37.10  3e Jikke v.d.Berg Nijbeets 1.38.49 4e Tineke v.d.Wal Oudehaske 1.43.33 5e Inge v.Schaick Leeuwarden 1.47.25

16.1 KM: 1e Jan-Sytze Jonker Hemrik 55.59  2e Foppe v.d.Heide Drachten 1.00.52  3e Folkert Visser Burgum 1.00.52  4e  Willem de Haan Garyp 1.02.35 5e Klaas Kroese Scharnegoutum 1.05.49

Vrouwen: 1e Sandra Faber Hemrik 1.11.42 2e Celeste Engwerda Nijmegen 1.13.50 3e Liesbeth Hiddema Irnsum 1.18.41 4e Ilse Jepkema Gorredijk 1.20.59 5e Jacinta Fancel Leeuwarden 1.22.54

10 KM: 1e Marten-Jan Ernst Damwâld 36.50 2e Bert Bos Peize 37.31  3e Simon Regnerus Marrum 37.47 4e Tiedo Tinga Bolsward 37.58 5e Herman Regnerus Groningen 38.18

Vrouwen: 1e  Alienka Huft Oldeberkoop 43.49 2e Nienke Wolda Wolvega 44.46 3e Evelien Sikkema Gorredijk 47.28 4e Annette Koops Groningen 48.19 5e Elisabeth Postma Harkema 48.58

5 KM: 1e Onno Hiemstra Appelscha 20.09 2e Matthijs Pultrum Luxwoude 20.33  3e Jappie Doller Oosterwolde 20.42  4e Kevin Veenema Bontebok 20.45 5e Sietze Huizenga Grootegast 20.50

Vrouwen: 1e Anniek de Jong Steenwijk 23.32 2e Jodi Schievink Harkema 23.35 3e Gerbrig Kramer Langezwaag 23.38 4e Tetsje Hoks Joure 24.16 5e Cornelieke De Jong Heerenveen 25.01

2 KM: 1e Brecht Frensel Akkrum 8.08  2e Ylse Barkmeijer Akkrum 8.19 3e Jarne Koopman Oldeberkoop 9.03  4e Jetrik Koopman Oldeberkoop 9.18 5e Thomas Kloosterman Langezaag 9.19.

De andere uitslagen zijn te vinden op www.8vanlangezwaag.nl

Foto’s Sietske van der Bij

Foto’s Christiaan Valk

 

 

2017 Totaal

Uitslagen 8 van Langezwaag 2017 11-02-2017 Org. SV Langezwaag-SV Friesland.

21.1 km.

1 Jan Pullen Hardenberg AV Spurt’88 1.16.36 MSE.01
2 Henri Veldman Bontebok AV Heerenveen 1.19.59 M50.01
3 Pieter-Jan Kooi Loppersum Geen 1.23.37 M40.01
4 Marco Leeverink Bolsward Horror 1.27.05 MSE.02
5 René de Boer Utrecht AV Hellas 1.28.01 MSE.03
6 Jippe Jongsma Gorredijk Geen 1.28.05 MSE.04
7 René v.d.Beek Hardenberg AV Spurt’88 1.28.59 MSE.05
8 Ate Bijlsma Garyp AV Athleta 1.30.11 M40.02
9 Samme Steenstra Joure AV Heerenveen 1.30.30 M40.03
10 Rick v.Gerwen De Knipe Geen 1.32.49 MSE.06
11 Wouter v.Dekker Heerenveen AV Heerenveen 1.33.39 M40.04
12 Huib-Jan Imbens Wirdum SV Friesland 1.34.42 M50.02
13 Jasper Keizer St.Annaparochie SV Friesland 1.34.42 M60.01
14 Marije v.d.Kooy Sibrandabuorren AV Heerenveen 1.35.37 VSE.01
15 Marinka Pultrum Luxwoude AV Heerenveen 1.37.10 V40.01
16 Jikke v.d.Berg Nijbeets AV Heerenveen 1.38.49 V45.01
17 Rienk de Vries Burgum SV Friesland 1.38.58 M50.03
18 Erik Wubs Gorredijk Geen 1.39.16 MSE.07
19 Catrinus Vroom Hijum Lionitas 1.39.28 M40.05
20 Freddy de Jong Veenhuizen Dutch Runners 1.40.25 M50.04
21 Roel v.d.Sloep Nijbeets Geen 1.40.36 MSE.08
22 Daan v.d.Geest Stiens SV Friesland 1.40.45 M50.05
23 Murk Postma Nijland Geen 1.41.29 M61.02
24 Willem Biemolt Utrecht SV Friesland 1.41.53 M50.06
25 Lammert Wolters Drachten SV Friesland 1.42.04 M63.03
26 Eelco De Groot Assen Geen 1.42.23 MSE.09
27 Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland 1.43.06 M61.04
28 Erik Willekus St.Annaparochie SV Friesland 1.43.20 M40.06
29 Harrie Wetterhahn Leeuwarden Lionitas 1.43.25 M40.07
30 Tineke v.d.Wal Oudehaske AV Heerenveen 1.43.33 VSE.02
31 Rudy Miedema Heerenveen AV Heerenveen 1.43.52 M50.07
32 Bart Pullen Hardenberg AV Spurt’88 1.44.14 MSE.10
33 Jelle Haarsma Drachten Geen 1.45.03 M69.05
34 Andries Tolman Oldeholtpade SV Friesland 1.45.35 M62.06
35 Rodian Tolman Jonkerslân Geen 1.46.28 MSE.11
36 André Jellema Leeuwarden Lionitas 1.46.32 M40.08
37 Wietze de Jager Leek Geen 1.46.33 M40.09
38 Laas Bonnema Vrouwenpar. SV Friesland 1.47.04 M60.07
39 Paul Pultrum Luxwoude Geen 1.47.09 M40.10
40 Haaye Bethlehem Heerenveen Geen 1.47.18 M65.08
41 Inge v.Schaick Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 1.47.25 V55.01
42 René Bruinsma Tynje Geen 1.47.25 M50.08
43 Peter Boersen Leeuwarden SV Friesland 1.49.02 M50.08
44 Martin Noppers Sint Johannesga Geen 1.49.07 MSE.12
45 Paul v.d.Haring Assen Geen 1.49.37 M40.11
46 Marco Mooij Heerenveen AV Heerenveen 1.50.21 M50.09
47 Hendrik-Jan Meulenaar Burgum Geen 1.50.39 M40.12
48 Wieja Talman Jonkerslân Geen 1.51.19 V40.02
49 Wieger v.Keulen Leeuwarden SV Friesland 1.51.56 M50.10
50 Manëtte Roholl Leeuwarden Geen 1.53.42 V55.02
51 Frits Lautenbag Hattum De Gemzen 1.54.11 M68.09
52 Henk Berends Assen Geen 1.54.54 M50.11
53 Leo v.d.Meulen Sneek Geen 1.56.59 M61.10
54 Karst Anema Stiens SV Friesland 1.59.10 M70.01
55 Rogier Mink Leeuwarden Geen 2.00.06 M40.13
56 Harry Meyer Leeuwarden Friesche Doorlopers 2.02.29 M65.11
57 Anke Peterson Leeuwarden SV Friesland 2.02.53 V66.01
58 Jaap Wit Heerhugowaard SV Friesland 2.02.53 M67.12
59 Pieter Cremer Gorredijk SV Friesland 2.02.53 M64.13
60 Yde Haarsma Snits SV Friesland 2.04.31 M69.14
61 Marja v.d.Werf Joure AV Heerenveen 2.05.30 V50.01
62 Ineke Scheffer Leens AVVN 2.11.28 V55.03
63 Eppie de Haan Oudehorne AV Heerenveen 2.12.31 V40.03
64 Foppe v.Dijk Nijetrijne Geen 2.14.09 M50.12
65 Jeffrey Poort Gorredijk Geen 2.20.02

16.1 km.

1 Jan-Sytze Jonker Hemrik AV Heerenveen 55.59 MSE.01
2 Foppe v.d.Heide Drachten Impala 1.00.52 M40.01
3 Folkert Visser Burgum Impala/SV Friesland 1.00.52 MSE.02
4 Willem de Haan Garyp Impala 1.02.35 M40.02
5 Klaas Kroese Scharnegoutum Triple S 1.05.49 M40.03
6 Tjerk Bruinsma Makkum SV Friesland 1.07.26 M50.01
7 Jelle talsma Warten L.Gr.Weidum 1.08.02 MSE.03
8 Rik de Groot Lemmer Geen 1.09.48 MSE.04
9 Carlos Fidalgo Langezwaag Geen 1.09.48 M40.04
10 Marten Oosterhuis Bontebok AV Heerenveen 1.11.01 M50.02
11 Pieter Veenstra Groningen Geen 1.11.25 M50.03
12 Sandra Faber Hemrik Geen 1.11.42 V45.01
13 Henk Hokse Staphorst AG’85 1.12.14 M40.05
14 Eddie v.d.Tuin Langezwaag VV Langezwaag 1.12.19 M40.06
15 Atze-Rienk de Leeuw Katlijk Geen 1.12.42 MSE.05
16 Johan de Witte Makkum Geen 1.12.50 M40.07
17 Celeste Engwerda Nijmegen Geen 1.13.50 VSE.01
18 Watze Hobma Tijnje AV Heerenveen 1.14.03 M50.04
19 André Kort Heerenveen Geen 1.15.27 M40.08
20 Christian Agricola Lelystad AV Spirit Lelystad 1.17.38 M40.09
21 Kees Visser De Knipe AV Heerenveen 1.18.18 M50.05
22 Liesbeth Hidema Irnsum Geen 1.18.41 V40.01
23 Jelle Miedema Willemsoord L.Gr.Echten 1.18.41 M50.06
24 Sietze Bosma Heerenveen Geen 1.18.49 MSE.06
25 Erik v.d.Pol Drachten Geen 1.18.53 M40.10
26 Johan v.Noordenburg Jubbega AV Heerenveen 1.19.01 M67.01
27 Abe Glazema Langezwaag Geen 1.19.36 M40.11
28 Albert-Jan v.Olst Nunspeet Geen 1.20.10 MSE.07
29 Auke hijlkema Langezwaag Geen 1.20.17 M40.12
30 André de Vries Gerkesklooster Geen 1.20.52 MSE.08
31 Ilse Jepkema Gorredijk Geen 1.20.59 VSE.02
32 Sjouke Touber Stiens SV Friesland 1.21.34 M66.02
33 Roelof Kedde Oudehaske AV Heerenveen 1.21.51 M61.03
34 Siebren Bosma Nieweschoot AV Heerenveen 1.21.51 M62.04
35 Pieter v.Dijk Heerenveen AV Heerenveen 1.21.51 M60.05
36 Jacinta Fancel Leeuwarden Geen 1.22.54 V50.01
37 Feitze v.d.Hoek Heerenveen Geen 1.23.11 M40.13
38 Helga Keijer Drachten Impala 1.23.53 V50.02
39 Linda Peereboom Amsterdam Geen 1.24.15 VSE.03
40 Tjeerd Visser Franeker SV Friesland 1.24.42 M62.06
41 Louis Bakker Leeuwarden SV Friesland 1.25.11 M61.07
42 Els ter Schure Beetsterzwaag Impala 1.25.15 V60.01
43 Klaas Halma Gaast Geen 1.25.26 M50.07
44 Sierd Moll Gorredijk AV Heerenveen 1.26.08 M40.14
45 Bart Sternsdorff Heerenveen Geen 1.26.36 MSE.09
46 Marten de Vries Buitenpost Geen 1.26.48 M60.08
47 Hans Nagtegaal Grou SV Friesland 1.26.49 M60.09
48 Jaap Dijkstra Franeker SV Friesland 1.27.04 M70.01
49 Adrie de Jong De Knipe Geen 1.27.28 MSE.10
50 Coby de Jog Langezwaag Geen 1.28.50 V40.02
51 Roelie Plantinga Heerenveen AV Heerenveen 1.31.26 V40.03
52 Harm Zijlstra Wolvega Geen 1.32.06 M50.08
53 Petra Moll Gorredijk Kortezwaag SV 1.32.57 V45.02
54 Bettina de Groot Drachten Impala 1.36.43 V50.03
55 Berber Nijholt Tijnje Geen 1.37.13 V35.01
56 Peter Kanon Veenhuizen Geen 1.37.32 M40.15
57 Geertje Hijlkema Langezwaag Geen 1.38.36 V40.04
58 Jan Engwrda Doetnchera Geen 1.39.27 M50.09
59 Wietze Dupon Drachten Geen 1.41.29 M50.10
60 Marieke Veenstra Gorredijk Geen 1.42.12 V40.05
61 Gerard Houbein Franeker AV Spartacus 1.42.14 M69.10
62 Sara Sietzema Noordwolde Geen 1.42.16 V55.01
63 Febo Perdok Heerenveen AV Heerenv/SV Friesl. 1.42.244 M65.11
64 Reina Duijtshoff Sint Johannesga Geen 1.58.21 VSE.04

10 km.

1 Marten-Jan Ernst Damwâld Geen 36.50 MSE.01
2 Bert Bos Peize Geen 37.31 MSE.02
3 Simon Regnerus Marrum SV Friesland 37.47 M40.01
4 Tiedo Tinga Bolsward Geen 37.58 M40.02
5 Herman Regnerus Groningen SV Friesland 38.18 MSE.03
6 Walter Sinnema Joure Geen 38.56 MSE.04
7 Ijnze Stienstra Wergea Geen 39.14 M50.01
8 Marco v.d.Brug Drachten Impala 39.23 MSE.05
9 Sytse Bosma Lippenhuizen Geen 39.27 MSE.06
10 Henk Veenstra Gorredijk Geen 39.48 MSE.07
11 Siem Hiemstra Appelscha Invictus 39.57 M50.02
12 Eddy Elsinga Heerenveen AV Heerenveen 40.22 M40.03
13 Reinier Hitzert Hudegaryp SV Friesland 40.39 MSE.08
14 Teatse Tichelaar Harlingen Geen 42.03 M61.01
15 Richard v.Veenendaal Langezwaag AV Heerenveen 42.08 M40.04
16 Alienka Huft Oldeberkoop Invictus 43.49 V35.01
17 Theo Groenedijk Ravenswoud Invictus 43.52 M50.03
18 Meine Hoitsma Kollum SV Friesland 44.09 M60.02
19 Arjan v.d.Wal Opende Geen 44.35 MSE.09
20 Hendrik Hoogland Blije SV Friesland 44.42 M40.03
21 Nienke Wolda Wolvega AV Start’78 44.46 VSE.01
22 Willem v.Zutphen Wirdum SV Friesland 44.58 M60.03
23 Robin Rispens Gorredijk Geen 45.17 M40.04
24 Pieter de Jong Oldeberkoop Geen 45.19 M40.05
25 Klaas-Sietse v.d.Wal Buitenpost Geen 45.36 MSE.10
26 Hylke Vlietstra Tijnje VV Tijnje 45.48 MSE.11
27 Ferdinant Sterkenburgh Oldeholtpade L.Gr.Jan Echten 45.50 MSE.12
28 Jan de Vries Drachten SV Friesland 46.05 M50.04
29 Rik Russchen Heerenveen Geen 46.05 MSE.13
30 Wouter CanterVissche Beetsterzwaag Geen 46.20 MSE.14
31 Jornt Lageveen Enschede Geen 46.34 MSE.15
32 Niels de Vries Langezwaag VV Lagezwaag 46.34 MSE.16
33 Max Lamberts Utrecht Geen 46.34 MSE.17
34 Frits Feddema Heerenveen SV Friesland 46.48 M50.05
35 Henk Popken Appelscha Invictus 47.11 MSE.18
36 Evelien Sikkema Gorredijk AV Heerenveen 47.28 VSE.02
37 Keimpe Jager Dronrijp SV Friesland 47.29 M71.01
38 André de Jong Surhuisterveen L.Gr.Klaas Struiving 47.32 M40.06
39 Robert Herder Jubbega Geen 47.37 M40.07
40 Cor v.Sluis Franeker SV Friesland 47.45 M68.04
41 Hein Drost Buitenpost L.Gr.Klaas Struiving 47.47 M40.08
42 Marcel Bomas Leeuwarden SV Friesland 47.50 M50.06
43 Domien Mulder Joure SV Friesland 47.54 M50.07
44 Klaas-Oeds Huisman Langezwaag Geen 47.59 M40.09
45 Annette Koops Groningen Geen 48.19 V45.01
46 Wietze v.d.Ende Langezwaag Langezwaag SV 48.19 M50.08
47 Rinze v.d.Brug Gorredijk Impala 48.21 M50.09
48 Pieter v.d.Bij Irnsum AV Athleta/SV Friesland 48.32 M60.05
49 Servién Berensen Gorredijk Geen 48.40 MSE.19
50 Wouter-Jan Fonk Bontebok Geen 48.52 M50.10
51 Siemon v.d.Linde De Hoeve Geen 48.55 M40.10
52 Elisabeth Postma Harkema Impala 48.58 V35.02
53 Sandra Sikkema Drachten Impala 49.06 VSE.03
54 Tieme Jongsma Heerenveen Geen 49.06 M13.01
55 Alie Rozenberg Enschede Geen 49.23 V45.02
56 Marijke Bekkema Itens Geen 49.21 V35.03
57 Elsbeth Rispens Gorredijk AV Heerenveen 49.22 V45.03
58 Fedde Bloemhof Itens Geen 49.23 M50.11
59 Jacob Dijkstra Bitgummole SV Friesland 49.31 M50.12
60 Anita v.d.wal Harlingen SV Friesland 49.38 V45.04
61 Martin v.d.Burg Sneek SV Friesland 50.01 M50.13
62 Saakjes Regnerus Broeksterwoude SV Friesland 50.05 V50.01
63 Monique Tjeerdema Heerenveen Geen 50.55 V40.01
64 Rogier den Heyer Tjalleberd SV Friesland 51.00 MSE.20
65 Johan de Boer Langezwaag Geen 51.36 M40.11
66 Alie Kuipers Gorredijk AV Heerenveen 51.59 V50.02
67 Remco v.d.Weide De Knipe Geen 52.03 M40.12
68 Sjoerd Holtrop Leeuwarden Lionitas 52.10 M50.14
69 Henk de Vries Terwispel Geen 52.18 M50.15
70 Bonne Post Joure Geen 52.18 M50.16
71 Tjalling Bosma Sneek AV Sportplaza 52.34 MSE.21
72 Sippie Roukema Rotstergaast AV Heerenveen 52.41 V60.01
73 Bouwe Post Heerenveen Geen 52.46 M40.13
74 Kiki Boomgaard De Knipe AV Heerenveen 52.55 V61.02
75 Jan Smit Heerenveen SV Friesland 52.59 M66.06
76 Ria Leeverink Bolsward SV Friesland 53.11 V50.03
77 Jan Portrijk Wolvega Geen 53.15 M50.17
78 Lies ter Beek Beetsterzwaag Impala 53.31 V40.02
79 Anneke Rispens Heerenveen AV Heerenveen 53.35 VSE.04
80 Menno Glas Gorredijk Kortezwaag 54.22 M50.18
81 Piet Kerstholt Groningen SV Friesland 54.24 M69.07
82 Menno Roskam Sneek Horror 54.33 M50.19
83 Wiebren Spieker De Knipe Geen 54.35 M60.08
84 Wijbe Sieksma Marrum SV Friesland 54.43 M50.20
85 Gerben Brouwer Snits SV Friesland 54.46 M67.09
86 Chris Speelman Sneek Horror 54.58 M40.14
87 Fedde Beijert Ureterp L.Gr.Opeinde 55.04 M40.15
88 Peter Siqr Gorredijk Geen 55.20 M50.21
89 Kees Kootstra Lippenhuizen Geen 55.25 M69.10
90 Gerard v.Drooge Luxwoude Geen 55.31 M64.11
91 Jan Miedema Joure SV Friesland 56.07 M60.12
92 Gerard Donker Tjalleberd Geen 56.13 M50.22
93 Alwin Verboom Heerenveen Geen 56.33 M40.16
94 Jan-Paul v.Onna Gorredijk Geen 56.41 M40.17
95 Jeroen Hollander Utrecht Trecho 56.48 M50.23
96 Boukje Elfde Irnsum Geen 57.26 V50.04
97 Sytske Lageveen Gorredijk Geen 57.27 VSE.05
98 Arend de Haan Jubbega Geen 57.31 M40.18
99 Bouwe v.d.Meer Jubbega Geen 57.31 M40.19
100 Maarten Hiemstra Leeuwarden Geen 57.51 MSE.22
101 Jetske Oenema Heerenveen AV Heerenveen 58.08 V50.05
102 Roelie v.d.Ziel Berlikum SV Friesland 58.30 V40.03
103 Ester Stolk Gorredijk Geen 58.33 V40.04
104 Jan Panhuis Leeuwarden SV Friesland 58.39 M70.02
105 Nellie Dijkstra St.Annaparochie SV Friesland 58.51 V40.05
106 Carel Harkema Leeuwarden SV Friesland 1.01.24 M66.13
107 Bart de Vries Jubbega Geen 1.01.39 MSE.23
108 Jacob Fopma Schettens L.Cl.Witmarsum 1.02.35 MSE.24
109 Wijbrand de Groot Veenwouden SV Friesland 1.02.43 M60.14
110 Aafke Keizer-Zijlstra St.Annaparochie SV Friesland 1.03.11 V60.02
111 Piet v.d.Veer Harlingen Geen 1.03.14 M50.24
112 Foeke Idzenga De Wilgen SV Friesland 1.03.15 M71.02
113 Patrick Dijkhuizen Sneek Horror/SV Friesland 1.03.30 M40.20
114 Rutger Kussendrager Gorredijk KNZC 1.03.36 MSE.25
115 Dirkje Bouma De Knipe Geen 1.03.46 V45.05
116 Sietse Sietsma Heerenveen AV Heerenveen 1.03.56 M50.25
117 Leo v.Herksen Marum SV Friesland 1.04.37 M50.26
118 Arie Smedinga Tzum SV Friesland 1.05.32 M69.15
119 Martine Sijtsma Mantgum SV Friesland 1.05.34 V45.06
120 Ariana Heringa Drachten Gron.Atletiek 1.05.57 V35.04
121 Joanie v.d.Veeken Heerenveen Pauwenburg SV 1.06.10 VSE.06
122 Lisette Berg De Knipe Pauwenburg SV 1.06.11 VSE.07
123 Martin den hape Heerenveen Geen 1.06.16 M66.16
124 Anna-Hieke Fennema Leeuwarden L.Gr.Leeuwarden 1.06.17 V60.03
125 Alida Haaijer Langezwaag Geen 1.06.26 V40.06
126 Mariska Bron Jubbega LEF 1.06.26 V40.07
127 Bodisco Woudstra Langezwaag Geen 1.06.38 MSE.26
128 Yvonne Huls Jubbega LEF 1.06.58 V40.08
129 Piety Bleeker Garyp Geen 1.07.11 V55.01
130 Edsel Sambro Heerenveen Geen 1.07.27 M65.17
131 Esther Hoekstra Sneek Horror 1.07.27 V45.07
132 Annet Stam Leeuwarden Geen 1.07.39 V50.05
133 Gjilke van Drooge Luxwoude Geen 1.08.25 VSE.08
134 Theo Runia Leeuwarden SV Friesland 1.08.31 M50.27
135 Judith Rijsdijt De Knipe LEF 1.09.04 V35.05
136 Sjet Rozenburg Lippenhuizen LEF 1.11.51 V45.08
137 Petra Bron Jubbega LEF 1.11.51 V45.09
138 Cor Zeemans Goutum SV Friesland 1.12.18 M50.28
139 Reinder Sinnema Leeuwarden Lionitas/SV Friesland 1.14.47 M50.29
140 Jippe Bokma Leeuwarden SV Friesland 1.14.47 M67.18
141 Anneke Regnerus Marrum SV Friesland 1.14.47 V40.09
142 Mattie de Boer Joure Invictus 1.14.47 V60.04
143 Audrey van Gelder Leeuwarden Geen 1.14.47 V40.09
144 Herman Hoekstra Goutum Sud SV Friesland 1.14.47 M64.19
145 Jolanda Nijenhuis Sint Annapar. SV Friesland 0.00.00 V50.00

5 km.

1 Onno Hiemstra Appelscha Invictus 20.09 MSE.01
2 Matthijs Pultrum Luxwoude Geen 20.33 M13.01
3 Jappie Doller Oosterwolde SV Friesland 20.42 M50.01
4 Kevin Veenema Bontebok Geen 20.45 MSE.02
5 Sietze Huizenga Grootegast Impala 20.50 MSE.03
6 Louwrens Tolman Lippenhuizen Geen 21.18 MSE.04
7 Michel Veenema Heerenveen Geen 22.22 MSE.05
8 Jeroen Wisman Steenwijk Geen 22.47 MSE.06
9 Jan Oord Langezwaag Geen 23.25 M40.01
10 Anniek de Jong Steenwijk Geen 23.32 VSE.01
11 Jodi Schievink Harkema Impala 23.35 V15.01
12 Gerbrig Kramer Langezwaag Pauwenburg 23.38 V14.02
13 Fokke Draaijer Leeuwarden Lionitas 24.05 M50.02
14 Thomas v.d.tuin Langezwaag VV Langezwaag 24.08 M15.02
15 Tetsje Hoks Joure Geen 24.16 VSE.02
16 Jack v.Rozen Oosterwolde Invictus 24.32 M61.01
17 Aize Dijksma Langezwaag Geen 24.57 M40.02
18 Tjeerd-dirk Huizenga Grootegast Geen 24.58 M50.03
19 Cornelieke de Jong Heerenveen Geen 25.01 VSE.03
20 Hendrie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 25.21 M61.02
21 Jennie v.d.goot Sneek L.Gr.Sneek 25.39 V40.01
22 Henk Boorsma Gorredijk Geen 25.59 M61.03
23 Ypie v.Sinderen Blije Geen 26.07 V16.03
24 Kim Dekker St.-Anne SV Friesland 26.08 VSE.04
25 Dikkie v.d.Werf Bolsward SV Friesland 26.14 M60.04
26 Jaap Brandenburg Tjalleberd Hercules 26.16 M50.04
27 Sake Lageveen Gorredijk Geen 26.19 M50.05
28 Ale Bijlsma De Knipe Geen 26.25 M50.06
29 Geeske Hibma Jonkerslân Geen 26.25 V35.01
30 Johannes Grondsma Gorredijk Kortezwaag 26.26 M69.05
31 Geert de Lange Broeksterwoude Geen 27.14 M50.07
32 Jolanda Smedinga De Knipe AV Heerenveen 27.24 V50.01
33 Lidwina Hoekstra Langezwaag Geen 27.35 V35.02
34 Thijs de Jong Lippenhuizen Geen 27.54 M50.08
35 Hans v.Egmond Drachten Impala 28.25 M50.09
36 Tjitske Koopman De Knipe Geen 28.41 V35.03
37 Reinette Brouwer Gorredijk Geen 28.44 VSE.05
38 Roelof de Ber Gorredijk Geen 28.57 M40.03
39 Lisanne Siebenga Langezwaag Geen 29.23 VSE.06
40 Linda Danen Jubbega Geen 29.47 V40.02
41 Britt de Lange Broeksterwoude Geen 30.05 V16.04
42 Douwe v.d.Bij Irnsum Geen 30.05 M17.03
43 Rienk v.d.Meer Langezwaag Langezwaag SV 30.20 M09.01
44 Janke Altenburg Spannum Geen 30.23 VSE.07
45 Wieger Achten Heerenveen Geen 30.37 M40.04
46 Alie Kuindersma Heerenveen Geen 30.37 V40.02
47 Krista Harmelink Langezwaag VV Langezwaag 30.42 V13.05
48 Bareld v.d.Meer Langezwaag Langezwaag SV 30.54 MSE.07
49 Maaike Combee Leeuwarden Geen 30.59 VSE.08
50 Monique Jansma Langezwaag Geen 31.04 VSE.09
51 Henriette Haanstra Langezwaag Geen 32.03 VSE.10
52 Fleur v.d.Steen Luxwoude Geen 32.03 VSE.11
53 Thijs Hofstra Wijtgaard SV Friesland 32.41 M70.01
54 Jelle Koornstra Sneek Geen 32.44 MSE.08
55 Fenke Rond Jubbega Geen 32.46 V45.01
56 Janny Kootstra Gorredijk Geen 32.46 V55.01
57 Maaike Visser Heerenveen AV Heerenveen 32.54 VSE.12
58 Renke Idzenga Lippenhuizen Geen 33.00 VSE.13
59 Baukje Zandstra Jonkerslân Geen 33.00 V50.02
60 Alberta Buding Jubbega LEF 33.00 V35.04
61 Wirkje Talsma Jubbega LEF 33.00 V35.05
62 Meindert Roosjen Leeuwarden SV Friesland 33.15 M73.02
63 Mark de Vries Sneek Geen 33.19 M50.10
64 Tjeerd de Jong Ureterp geen 33.22 M50.11
65 Patricia Vos Gorredijk Geen 33.29 V40.03
66 Louise Calis Langezwaag Geen 33.39 V40.04
67 Bjonne Jongsma Heerenveen Geen 34.31 M10.02
68 Auke Jongsma Heerenveen Geen 34.31 M40.04
69 Gerda Idsinga Langezwaag Geen 34.40 VSE.14
70 Hilda Haanstra Langezwaag Geen 34.48 V45.02
71 Suze Hoekstra Heerenveen Geen 35.07 VSE.15
72 Jacqueline Boezeroy Slijkenburg Geen 35.11 V35.06
73 Jolanda Eggink Oldemarkt Geen 35.11 VSE.16
74 Dinie Lap Langezwaag Geen 35.11 V62.01
75 Annelies Siebenga Langezwaag Geen 35.21 V55.02
76 Edith Slager Wolvega AV Start’78 35.23 V45..03
77 Pietsje v.d.Spoel Langezwaag Geen 35.50 V69.02
78 Klaas Duits Sneek SV Friesland 35.50 M72.03
79 Jan v.d.Hoek St.-Anne SV Friesland 42.46 M65.06
80 Inge Kools Leeuwarden SV Friesland vrijw. vrijw.
81 Sietske v.d.Bij Irnsum SV Friesland vrijw. vrijw.
82 Sarina Jannes Leeuwarden SV Friesland vrijw. vrijw.

2 km.

1 Brecht Frensel Akkrum AV Heerenveen 8.08 V13.01
2 Ylse Barkmeijer Akkrum AV Heerenveen 8.19 V13.02
3 Jarne Koopman Oldeberkoop AV Heerenveen 9.03 M10.01
4 Jetrik Koopman Oldeberkoop AV Heerenveen 9.18 M08.01
5 Thomas Kloosterman Langezwaag VV Langezwaag 9.19 M10.02
6 Jelco v.d.Tuin Langezwaag VV Langezwaag 9.29 M09.02
7 Mats eekhof Langezwaag Langezwaag SV 9.45 M10.03
8 Ankie Sietzema Langezwaag Geen 10.22 V10.01
9 Jenna Sietzema Langezwaag Geen 10.23 V09.01
10 Jelke Huisman Langezwaag Geen 10.38 M07.03
11 Anara Tiggelman Langezwaag Langezwaag SV 11.07 V10.02
12 Inge Talman Langezwaag Geen 11.07 V11.03
13 Luuk Jongsma Heerenveen Geen 11.54 M06.04
14 Jelte Eppinga Langezwaag Langezwaag SV 12.35 M08.05
15 Jarno v.d.Meer Langezwaag Langezwaag SV 12.36 M08.06
16 Hinke Boersma Langezwaag Geen 12.56 V07.02
17 Elina Voolstra Langezwaag Geen 13.12 V11.04
18 Harie Idzerda Langezwaag Geen 13.57 M08.07
19 Ytsen Tassenbajof Jonkerslân Geen 14.12 M07.08
20 Hylke Tassenbajof Jonkerslân Geen 14.31 M05.09